Classic Blackjack

Classic Blackjack

Izmēģiniet spēlēt Classic Blackjack bez maksas

Red Tiger guva spēlētāju uzmanību galvenokārt ar tiešsaistes spēļu automātiem, kas izceļas ar radošiem bonusiem. Tomēr uzņēmuma darbu klāstā ir arī vairākas kāršu spēles, un mēs vēlējāmies apskatīt vienu no tām — Classic Blackjack.

Blackjack ir vienkārša spēle, tomēr to var sabojāt, izveidojot spēles tiešsaistes versiju. Par laimi Red Tiger izstrādātāji bija uzmanīgi, un, lai gan tā noteikti nav izsmalcinātākā blekdžeka spēle tirgū, tā noteikti neizraisīs dusmas.

Vizuālie elementi nav aizvainojoši

Pamanāms, ka spēles dizaina pamatā ir labi zināms paraugs. Grafiskie elementi ir patīkami, lai gan tie blekdžekā nav svarīgi. Tomēr mums patīk skatīties spēli. Autori ir veltījuši laiku detaļām, un tas ir pamanāms. Skaņas efekti arī ir patīkami, lai gan mūs traucēja savādā mūzikas pārslēgšana un kņada spēles istabā.

Blekdžekā par vizuālajiem elementiem ir svarīgākas citas lietas, piemēram, spēles elementu izkārtojums. Redzam, ka šajā ziņā ir sekots labākajam paraugam. Spēles elementi ir atrodami, kur sagaidāms. Žetoni atrodas apakšā, virs tiem ir likmju lodziņi, bet augšpusē — krupjē kārtis un kava.

Standarta blekdžeka noteikumi

Spēlē, kas saucas Classic Blackjack, droši vien negaidāt jauninājumus. Pieejamas 8 kavas ar 52 kārtīm. Kārtis tiek sajauktas pēc katras spēles. Pie galda ir vieta trīs spēlētājiem, tāpēc varat veikt līdz 3 likmēm pret krupjē, un katras likmes vērtība ir no 1 € līdz 1000 €. Mērķis, kā vienmēr, ir sakaut krupjē, un blekdžeka standarta noteikumi šeit nav jāskaidro.

Varat izmantot arī tādas pamatfunkcijas kā apdrošināšana, ja dalītāja pirmā kārts ir dūzis. Vai arī likmes divkāršošana, ja sev uzticaties. Ja pirmo divu uzņemto kāršu vērtība ir 10, varat izmantot dalīšanas funkciju, lai spēlētu kā vairāki spēlētāji. Tomēr šo funkciju vienā kārtā varat izmantot tikai vienreiz, un jūsu likme nākamajā kārtā pēc tam būs tāda pati kā pirmajā kārtā.

Spēle Classic Blackjack ir pieejama arī iesācējiem

Mēs novērtējam, ka Red Tiger mērķauditorija ir pat iesācēji. To ir viegli uzreiz pamanīt, pateicoties vairākiem palīgelementiem, ko varat ieslēgt spēles laikā. Viens no tiem ir pamatstratēģijas tabula. Pateicoties tai, varat jebkurā laikā reaģēt uz situāciju, kas atrodama uz galda. Protams, tas nav 100% precīzs palīgs, bet tas var palīdzēt pieņemt pareizo lēmumu.

Tomēr, mūsuprāt, funkcija “The Handbook advises” bija vēl noderīgāka. To ieslēdzot, tiekat informēts, kas kurā brīdī jādara. Varat ātri izvēlēties pareizo iespēju. Funkcija sniedz pamatu lēmumiem no iepriekš minētās tabulas ar pamatstratēģijām. Tāpēc vienmēr zināt, kā rīkoties, pamatojoties uz statistiku. Protams, varat ignorēt ieteikumus.

Classic Blackjack visbeidzot pārliecināja mūs, ka šī spēle ir jāizmēģina. Īpaši spēlētājiem, kam nav daudz pieredzes ar blekdžeku, šī varētu būt ieeja šajā interesantās kāršu spēles pasaulē

Informācija par spēli

Spēļu nodrošinātājs:
Red Tiger
Spēles tēma:
Tiešsaistes kazino:
Mūsu vērtējums:
Blekdžeks